OSOBNÍ ROZVOJ >> ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE

ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE

Vítejte v sekci, která je určena VZDĚLÁVÁNÍ. CÍLEM této rubriky je připravení nabídky pro vás v oblasti OSOBNÍHO ROZVOJE. Oblasti, ve které nově získané poznatky, zkušenosti a vědomosti zásadním způsobem ovlivňují to, co si  myslíme o sobě i o ostatních, co od života očekáváme, jak k životu přistupujeme i to jak jsme v něm úspěšní.

Aktuální nabídka:

A) MOTIVACE, SEBEPOZNÁNÍ, INSPIRACE, AKTIVITA:

Chybí Vám sebedůvěra? Máte pocit, že jste se ocitli na rozcestí a netušíte jakým směrem se dál vydat? Přischystal Vám život rány, které se hojí velmi těžce?  Potřebujete podporu, povzbuzení, nezávislý a nezaujatý pohled třetí strany?  Hledáte sami sebe a pořád se vám to nějak nedaří? Domluvte si svou osobní konzultaci ještě dnes.

     

KDY: kdykoli po telefonické domluvě. Pro domluvení konkrétního termínu kontaktujte prosím majitele společnosti Tvůj Život, s.r.o. Petra Bláhu na telefonním čísle +420  607 255 269. KDE: v sídle společnosti Tvůj Život s.r.o. dohoda možná CENA: 800,--Kč

 

B) ZÁKLADNÍ PRINCIPY FINANČNÍHO ÚSPĚCHU:

Chcete se dozvědět něco o základních principech hospodaření s penězi? Chcete se dozvědět proč bohatí bohatnou? Proč 10% lidí vydělává víc než zbylých 90%? Jak je možné jednoduchými kroky začít prakticky okamžitě pracovat na vylepšení své životní situace nebo dokonce zlepšit svou finanční situaci trvale?  Chcete se dozvědět jeden konkrétní legitimní a ověřený způsob jak se v budoucnu zařadit mezi těch 10% úspěšných? Jak začít budovat své vlastní podnikání prakticky bez základního kapitálu? Domluvte si svou osobní konzultaci ještě dnes. Konzultace provádíme v malých skupinách nebo i individuálně.

                                        

KDY: kdykoli po předchozí domluvě. Pro domluvení konkrétního termínu kontaktujte prosím majitele společnosti Tvůj Život, s.r.o. Petra Bláhu na telefonním čísle +420  607 255 269. KDE: v sídle společnosti Tvůj Život s.r.o. dohoda možná CENA: PRVNÍ KONZULTACE ZDARMA!!!

                                                                                                    

 

nahoru

Jazyk


Dnes je


Úterý 21.8.2018
Svátek má Johana


Motto dne

MÁŠ ODVAHU ŽÍT PO SVÉM? Sdílet