FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

NAUČME SE PLÁNOVAT A PENÍZE BUDEME VYDĚLÁVAT MNOHEM RYCHLEJI A EFEKTIVNĚJI

PLÁNOVAT JE PŘECE NORMÁLNÍ

     

Čeká-li nás dlouhá cesta NAPLÁNUJEME  si KUDY vlastně pojedeme. Kdybychom si totiž cestu nenaplánovali, mohlo by se lehce stát, že brzy zabloudíme a do CÍLE ANI NEDOJEDEME.Toužíme-li po NOVÉM BYDLENÍ, musíme naplánovat: KDE bude, JAK bude velké i jak má vypadat, KOLIK bude stát, ale hlavně musíme zjistit, jsme-li schopni ho zaplatit - popřípadě splácet. Čeká-li nás dovolená, drtivá většina z nás PLÁNUJE KAM pojede, JAK tam bude dlouho, JAK se tam dostane, CO tam bude dělat. Plánujete někdy, co podniknete v následujícím týdnu? Co byste chtěli stihnout a zažít tento víkend?

Chceme-li jít s úspěchem DOPŘEDU, velmi rychle zjistíme  že PLÁNOVÁNÍ JE ZCELA BĚŽNÉ A PŘIROZENÉ. Přesto statistiky ukazují že více než 80% všech DLOUHODOBĚ NEPLÁNUJE hospodaření s VLASTNÍMI PENĚZI.  A přitom  FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ je NESMÍRNĚ DŮLEŽITÉ.  Pomáhá určit KDY a ZDA-LI  vůbec  budeme schopni jakákoli  naše očekávání realizovat. Protože FINANCE PŘÍMO ČI NEPŘÍMO OVLIVŇUJÍ KAŽDOU OBLAST NAŠEHO ŽITÍ.

DOBRÝ PLÁN = VĚTŠÍ KLID I MNOHEM VÍC PENĚZ ZE STEJNÉ HROMÁDKY

     

Pro budoucí pokrok je KLÍČOVÉ mít představu o tom jaké jsou naše  CELKOVÉ PŘÍJMY, jaké jsou naše  CELKOVÉ VÝDAJE, kolik prostředků měsíčně jsme schopni INVESTOVAT do realizace svých cílů a potřeb, PROTOŽE VELMI RYCHLE ZJISTÍME, jsou-li naše očekávání REÁLNÁ. A navíc na koho jiného než na sebe se v této oblasti můžeme spolehnout?

Máte přesnou představu o vlastních  FINANČNÍCH PROGRAMECH? O takových, které již máte i o takových, které chcete v budoucnu využít?  Dokážete si odpovědět na otázku CO ŘEŠÍ,  KDY něco vyřeší, KOLIK skutečně vydělají?  Jste si jisti, že neexistují jiné, které prokáží stejnou službu za méně peněz?  Jiné, které nám za stejnou investici  přinesou větší užitek nebo zhodnocení?

Většina z nás se snaží poctivě pracovat, vydělat si co nejvíce peněz a zajistit si hezký životní standard. Věděli jste ale , že i PENÍZE, které jsme schopni a ochotni investovat do naší budoucnosti nám MOHOU VYDĚLAT MNOHDY VÍCE NEŽ NĚKOLIK LET STRÁVENÝCH NAVÍC V PRÁCI?  ZA PÁR KORUN BEZPEČNĚ A SPOLEHLIVĚ  ZAJISTIT A ELIMINOVAT  ŽIVOTNÍ HROZBY A RIZIKA, KTERÁ MNOHDY MĚNÍ CELÝ ŽIVOT K NEPOZNÁNÍ ? A vlastně jediné co je nutné  pro to  udělat je ochota dozvědět se víc. Protože jedině nové informace mohou přinést nové řešení.

OSOBNÍ ZKUŠENOST NEJLEPŠÍ DOPORUČENÍ

     

Před časem jsem se sám rozhodl, že si  nechám zpracovat a zkontrolovat  vlastní FINANČNÍ PLÁN. I když se snažím se svými penězi zacházet zodpovědně, bylo pro mě navržené řešení milým překvapením a skutečným přínosem. Dokonce takovým, že jsem se po důkladném zvážení rozhodl, že začlením NEZÁVISLÉ FINANČNÍ PORADENSTVÍ i do svých vlastních aktivit. Mým cílem vždycky bylo  POMÁHAT a být PROSPĚŠNÝ druhým.

Nechte si NEZÁVISLE  KOMPLEXNĚ ZPRACOVAT VLASTNÍ FINANČNÍ PLÁN či OPTIMALIZOVAT  A ATUALIZOVAT vhodná řešení  právě pro Vás. Nemůžete ztratit. MŮŽETE JEN ZÍSKAT. A to dokonce mnohdy podstatně víc, než si v tuhle chvíli dokážete připustit.

To všechno s podporou analytického týmu odborníků, které je složeno z jmen, které se pravidelně objevují v médiích nebo časopisech.  Nebude-li navržené řešení pro Vás přínosem, nepřinese-li žádnou úsporu, užitek nebo zajímavé zhodnocení, velmi rád se zavazuji k tomu, že Vám tuto službu poskytnu ZDARMA.

     

Ve vyspělých evropských státech více než 80% všech rodin a domácností  již svého rodinného nezávislého finančního poradce má. V České Republice i na Slovensku se toto číslo ještě nepřehouplo ani přes 20%.Velmi rád se společně s Vámi pokusím zjistit Vaše individuální potřeby a cíle a pomohu navrhnout řešení, které bude odpovídat Vašim představám a očekáváním.  Mým cílem je Vaše spokojenost.

DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS                               S úctou Petr Bláha

                                                    

www.tvujzivot.cz, mobil:  +420 777 965 001

pro písemnou komunikaci v této oblasti prosím využívejte tento e-mail: petr-blaha@post.cz

nahoru

Jazyk


Dnes je


Úterý 21.8.2018
Svátek má Johana


Motto dne

MÁŠ ODVAHU ŽÍT PO SVÉM? Sdílet