O nás

Hlavní náplní a prvním ze dvou základních cílů společnosti je vytvořit prostředí umožňující pomoc lidem bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání i způsobu života v oblasti dosahování osobních ambicí, životního úspěchu a rozvoje vlastní osobnosti.

Druhým základním  stavebním kamenem tvořící podstatu založení společnosti je představit a nabídnout  vlastní produkt -  OSOBNÍ KRONIKU SNŮ A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ.První elektronický pomocník pro větší poznání sebe sama i nalezení cest k uskutečnění tajných snů a přání.Náš produkt Vám velmi rádi představíme zde.

Výše zmiňované hlavní cíle a pilíře společnosti pak  realizovat v pevných mantinelech firemního kodexu a vizí, kterým se podrobněji věnujeme  zde

Důvody založení společnosti pramenily ze smutného zjištění, že drtivá většina všech lidí žijících na této planetě své sny a přání prožívá většinou jen ve svých představách a nemá dost odvahy je skutečně realizovat.

                                  

Logo společnosti Tvůj Život s.r.o. představuje písmeno Z (Život) orámované hranami tupého trojúhelníku. Vnitří prostor trojúhelníku je vlnou rozdělen do dvou barevných polí - světlé a tmavší. Světlé pole představuje ODVAHU a tmavší pole potom STRACH.Každý z nás má kus z každého v sobě. Chceme se pokusit potlačit STRACH a povzbudit Vaší ODVAHU při cestě za realizací Vašich jedinečných a konkrétních cílů a životních plánů.

Nenašli jste informace, které jste očekávali? Kontaktujte nás prosím prostřednictvím našeho kontaktního formuláře a zeptejte se na to, co Vás zajímá.

nahoru

Jazyk


Dnes je


Úterý 21.8.2018
Svátek má Johana


Motto dne

MÁŠ ODVAHU ŽÍT PO SVÉM? Sdílet